Aktualności czerwiec 2016

Dnia 24.06.2016 o godzinie 16:00, w Świetlicy Środowiskowej „Szujskiego” odbędą się zapisy na „Bezpieczne Wakacje 2016” ZAPRASZAMY !

**********************************************************************

Dnia 23.06.2016 świetlica będzie nieczynna.

**********************************************************************

Dnia 07.06.2016 świetlica będzie nieczynna.

**********************************************************************

Dnia 06.06.2016 odbędzie się szkolenie wychowawców Zespołu Świetlic Środowiskowych w związku z tym Świetlica będzie nieczynna.

**********************************************************************

Dnia 01.06.2016 odbędzie się Dzień Dziecka z Zespołem Świetlic Środowiskowych. Miejsce - plac przy Świetlicy "Klub Kotłownia" ul. Barbackiego 64. Bawić będziemy się w godzinach od 13 do 16. Na przybyłych gości będą czekać : konkurencje sportowe, balonikowe ZOO, malowanie twarzy, malowanie po betonie, a także smaczny poczęstunek.

Opublikowano Kategorie Aktualności

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.