Skip to content

„BEZPIECZNE FERIE 2016”

Dwa tygodnie beztroski już za Nami, przed Nami - nowy semestr szkolnej nauki...

„Naładowaliśmy akumulatory”, entuzjastycznie korzystając z bogatej oferty akcji „Bezpieczne Ferie 2016”, a teraz napędzani nową energią, śmiało podejmiemy szkolne wyzwania.

Ten czas, jak zwykle wzbogacił Nas o nowe doznania - coś dla duszy i dla ciała; nowe przyjaźnie (umacniane podczas codziennych wspólnych gier i zabaw świetlicowych), doznania artystyczne, refleksja, zaduma (spektakl „Opowieść Wigilijna”, film „Bella i Sebastian 2”), spora doza humoru (bajka „Alwin i Wiewióry. Wielka wyprawa”), relaks (zabawa w „Bajkolandzie”) oraz potężna dawka sportu (basen, lodowisko, narty, strzelnica, kręgielnia).

DZIĘKUJEMY ORGANIZATOROM:)

Chociaż ferie się skończyły, My nie rozstajemy się – spotkamy się w świetlicy 🙂