Skip to content

Współpraca z 6-1 Ośrodkiem Szkolenia i Wsparcia OHP w Nowym Sączu

Podczas trwania turnusu czwartego podopieczni świetlic mieli okazje uczestniczyć w dodatkowych atrakcjach, które przygotowaliśmy wspólnie z kadrą wychowawczą 6-1 Ośrodka Szkolenia i Wsparcia OHP w Nowym Sączu. Były to dwa dni pełne niezwykłych atrakcji! 

Podczas pierwszego dnia naszych podopiecznych odwiedzili uczestnicy kształcący się na warsztatach fryzjerskich. Młodzi adepci sztuki fryzjerskiej pod okiem instruktora praktycznej nauki zawodu pani Anety Obrzud wykonali podopiecznym świetlicy przepiękne, fantazyjne, wakacyjne, kolorowe fryzury.

Natomiast drugi dzień był pełen słodkości! Wraz z podopiecznymi Świetlicy Środowiskowej "Szujskiego" odwiedziliśmy placówkę wychowawczą ośrodka OHP w Nowym Sączu, gdzie uczestnicy warsztatów gastronomicznych wraz z panią instruktor Barbarą Wąchała- Plata zorganizowali zajęcia pieczenia i dekorowania półkruchych ciasteczek.

Cała akcja odbyła się dzięki wychowawcom OHP pani Barbarze Jędrzejczyk oraz Tomaszowi Gad, którzy zwrócili się do nas z ofertą podjęcia współpracy takiego wolontariatu. Dziękujemy serdecznie! Zadowolenie uczestników mówi samo za siebie!