Skip to content

Recyklingowe roboty

Dziś udaliśmy się w odwiedziny do Świetlica Środowiskowa Freislera aby wspólnie zaprojektować i wykonać z odpadów recyklingowych ROBOTY : ,,artystę'', ,,kucharza'' oraz ,,muzyka''. Wychowankowie wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością! Praca nad ich tworzeniem sprawiła wiele radości i uśmiechu😍

Opublikowano Kategorie Aktualności

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.