Skip to content

Podsumowanie Ferii on-line w Świetlicy Kaduk :)

 

Pomimo, iż z powodu pandemii świetlica podczas ferii była zamknięta, nie zabrakło ciekawych i rozwijających zajęć w trybie online. Wychowankowie mogli czerpać inspirację i pozyskiwać mnóstwo pomysłów na spędzenie czasu wolnego w domu. Poniedziałki minęły pod hasłem integracji , we wtorki z kolei była strefa zimowej  kreatywności i zajęcia artystyczno-muzyczne. W środy  wychowankowie mogli uczestniczyć w warsztatach językowych, w czwartki nie zabrakło różnych ćwiczeń sensorycznych. Na koniec tygodnia można było puścić wodze fantazji i na zajęciach EkoDizajnu stworzyć coś z niepotrzebnych już rzeczy. Wychowankowie m.in. wykonali kreatywne kalendarze na Nowy Rok, poznali elementy dzieła muzycznego oraz tworzyli prace plastyczne z wykorzystaniem różnych technik plastycznych. Dowiedzieli się jak stworzyć labirynt sensoryczny , skarbonkę z plastikowej butelki oraz swoje jedyne i niepowtarzalne mydełko. Z kolei na zajęciach literackich dowiedzieli się czym jest i co daje aktywne czytanie.