Skip to content

Turniej Tenisa Stołowego

W sobotę, 14 maja 2016 r. został rozstrzygnięty Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego. Miejscem rozgrywek była hala w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu. Turniej był skierowany do dzieci i młodzieży ze świetlic środowiskowych. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 8.30. Rozpoczęcie turnieju poprzedziło losowanie, które zdecydowało o kolejności rozgrywek w poszczególnych kategoriach. Turniej przebiegał w miłej i sportowej atmosferze. 

Z przyjemnością informuję, że w kategorii Gimnazjum - dziewczyny III miejsce zajęła Marcelina Jacak z świetlicy środowiskowej Zawada.

P5140357

Na zakończenie turnieju każda świetlica otrzymała pamiątkowy dyplom, a zwycięzcy nagrodzeni zostali medalami, dyplomami oraz nagrodami.

 P5140352 Dziękuję zawodnikom za uczestniczenie w turnieju.