Pomimo, iż z powodu pandemii świetlica podczas ferii była zamknięta, nie zabrakło ciekawych i rozwijających zajęć w trybie online. Wychowankowie mogli czerpać inspirację i pozyskiwać mnóstwo pomysłów na spędzenie czasu wolnego w domu. Poniedziałki minęły pod hasłem integracji , we wtorki z kolei była strefa zimowej  kreatywności i zajęcia artystyczno-muzyczne. W środy  wychowankowie mogli Czytaj dalej... "Podsumowanie Ferii on-line w Świetlicy Kaduk :)"

Wychowankowie świetlicy podczas tygodnia ekologii , chętnie uczestniczyli w zajęciach mających na celu kształtowanie świadomości ekologicznej oraz pogłębili wiedzę z zakresu ochrony środowiska 😉 Przygotowali m.in. pudełko na nakrętki z recyklingu , posadzili roślinki oraz zapoznali się z Eko-znakami. Każdy pozyskał wiedzę na temat sposobów oszczędzania wody oraz segregacji śmieci i recyklingu. Dużo zabawy dostarczyły Czytaj dalej... "Eko warsztaty w świetlicy Kaduk"

Podczas zajęć, które odbyły się w miesiącu Marzec, wychowankowie świetlicy m.in. przygotowywali kartki na konkurs, organizowany przez Sądeckie Hospicjum ,,Żonkilowa Kartka", wykonali piękne laurki z okazji dnia kobiet oraz dnia mężczyzn oraz czynnie uczestniczyli w zmianie dekoracji wiosennej, placówki. Na zajęciach nt. recyklingu poznali podstawowe pojęcia oraz zachowania związane z segregacją śmieci a zabawy i Czytaj dalej... "Marzec w Świetlicy Kaduk"

Dzieci w Świetlicy Środowiskowej "Barskie" tworzyły w ostatnich dniach piękne i kolorowe prace plastyczne. Wśród prac  pojawiły się jesienne drzewa i postacie z liści, jak również recyklingowe ogrody kwiatowe z zakrętek po napojach oraz bajecznie kolorowe jaszczurki 🙂 ! Jesień nie musi być smutna, jeśli sami potrafimy ją ubogacić kolorami i pomysłami, na swój własny Czytaj dalej... "Kolorowa jesień – prace artystyczne dzieci"