Dzisiejsza wycieczka do Krakowa odbyła się dzięki Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych LEGE ARTIS Plan naszego dnia był następujący: 1️⃣ Pobyt na hali basenowej Parku wodnego w Krakowie 🌊 2️⃣ Zajęcia dydaktyczne z wychowania normatywnego, przepisów prawa i bezpiecznego wypoczynku prowadzone przez funkcjonariuszy policji 👮‍♂️👮‍♀️🐕‍🦺 3️⃣ Zwiedzanie 8 Bazy Lotnictwa Transportowego w Balicach ✈ 4️⃣ Ciepły posiłek Czytaj dalej... "Wycieczka do Krakowa"

Drodzy rodzice i wychowankowie Informujemy, że zgodnie z rozporządzeniem wojewody małopolskiego zawieszenie działania placówek wsparcia dziennego w tym Zespołu Świetlic Środowiskowych, a w tym Klubu Kotłownia, zostaje przedłużone do 14 lutego 2021 roku. Zapraszamy do dalszej współpracy online!

Dzisiaj przenosimy się na mroźne lodowce. Poznajcie kilka ciekawostek na temat tego co skrywają i dlaczego tak przykuwają uwagę archeologów. A następnie specjalnie dla Was kolejna propozycja zabawy sensorycznej. Pobawimy się dzisiaj w poszukiwaczy zaginionych skarbów. Łapcie instrukcje jak to zrobić! I oczywiście, DOBREJ ZABAWY!