Kolejne warsztaty fotograficzne pozwoliły nam zintegrować się lepiej i poznać z innej, kreatywnej strony. Poznaliśmy technikę malowania światłem. Jeszcze raz dziękujemy prowadzącym: pani Annie Smoter z Osiedlowego Domu Kultury przy ZAB-5 oraz panu Bogdanowi Kiwakowi.

Wychowankowie biorący udział w drugim turnusie Bezpiecznych Wakacji w Akwarelce mieli okazję wybrać się na wycieczkę do Krakowa. Była ona bardzo udana dzięki Stowarzyszeniu Inicjatyw Społecznych LEGE ARTIS mogliśmy uczestniczyć w ciekawych atrakcjach: Pobyt na hali basenowej Parku wodnego w Krakowie Zajęcia dydaktyczne z wychowania normatywnego, przepisów prawa i bezpiecznego wypoczynku prowadzone przez funkcjonariuszy policji Czytaj dalej... "Akwarelka w Krakowie"

W  naszej świetlicy w zaaranżowanym studiu fotograficznym wychowankowie mieli możliwość spróbować swoich sił nie tylko jako modele i modelki, ale również jako fotografowie Warsztaty poprowadził pan Bogdan Kiwak oraz pani Anna Smoter. Dziękujemy bardzo! A oto efekty:

Niebawem rozpocznie się letni wakacyjny czas relaksu i wypoczynku. Jak co roku przygotowaliśmy dla was szeroką ofertę niezapomnianych atrakcji. W tym roku forma wakacyjnej akcji w naszych placówkach będzie wyglądała nieco inaczej, jednak nie jest to dla nas przeszkodą w żadnym wypadku! U nas nie ma miejsca na nudę! Już wkrótce podamy więcej informacji odnośnie Czytaj dalej... "Wszystkie drogi prowadzą do Akwarelki!"

Podczas jednych z piątkowych zajęć foto-kreatywnych skupiliśmy się nie na wykonaniu kolaży lecz na samych fotografiach i płynących z nich historiach. Uczestnicy warsztatów mieli za zadanie wybrać po dwie fotografie, które zrobiły na nich największe wrażenie. Następnym zadaniem było stworzenie historii do wybranych, ułożonych losowo zdjęć. W efekcie powstały bardzo kreatywne i zaskakujące historie. Każdy Czytaj dalej... "Foto-opowieści"