Zapraszamy wszystkich chętnych na warsztaty teatralne w naszej placówce. Amatorski Teatr Młodzieżowy, jak sama nazwa wskazuje - jest dla każdego! Teatr to świetna zabawa, gry językowe i ruchowe, kącik rekwizytów i zaplecze techniczne. Każdy znajdzie coś dla siebie! Nie będzie oceniania☺ Razem przezwyciężymy bariery i zacieśnimy przyjaźnie! Dołącz do nas! Zgłoszenia do końca września 2021 Czytaj dalej... "W Biegonicach akcja-reaktywacja Amatorskiego Teatru Młodzieżowego!"

Dnia 30-tego sierpnia 2021 roku na zaproszenie Radnego Miasta Nowego Sącza Pana Dawida Dumany uczestniczyliśmy w profesjonalnym treningu piłkarskim pod okiem trenera Akademii Sandecja Tomasza Szczepańskiego. To była świetna zabawa, ale i dobra lekcja wytrwałości oraz pokory. Dziękujemy!

Dnia 20-tego sierpnia 2021 roku nasi wychowankowie uczestniczyli w zajęciach na basenie w MOSiR. W sumie za nami już 8 wspólnych tygodni przepełnionych atrakcjami, za które wielkie dzięki dla organizatorów, rodziców, lecz przede wszystkich dla cudownych dzieciaków!!!♥️Ale na finiszu wakacji wcale nie zwalniamy tempa! Już od poniedziałku zapraszamy wszystkich w progi świetlicy. Spędźmy ten wakacyjny Czytaj dalej... "Na finiszu wcale nie zwalniamy tempa!"