W każde piątkowe popołudnie w Naszej Świetlicy będą odbywać się artystyczne warsztaty foto-kreatywne. Obejmować one będą twórcze, ponowne wykorzystanie starych gazet, czasopism czy kalendarzy i pocztówek. Za pomocą kleju, nożyczek oraz naszej wyobraźni wykonamy wspólnie wiele kolaży! Zapraszamy wszystkich chętnych!

Poniżej prezentujemy rozkład zajęć w Naszej Świetlicy. Zapraszamy wszystkich chętnych- jeśli chcesz wziąć udział przyjdź, napisz, zadzwoń, zapytaj! Pamiętajcie, że liczba osób biorących udział w zajęciach świetlicowych jest ograniczona a uczestnictwo w nich darmowe! Godziny rozpoczęcia i trwania poszczególnych warsztatów będą uwarunkowane od zainteresowania uczestników. Zapraszamy! Jesteś ciekawy jaką tematykę poruszymy i czym będziemy się Czytaj dalej... "Akwarelkowy rozkład tygodnia"

Zapraszamy na zajęcia stacjonarne do Świetlicy Środowiskowej "Przy ul. Freislera 4a"! Pragniemy przypomnieć: ✔️Udział w zajęciach mogą wziąć tylko zapisane dzieci.✔️Zajęcia odbywać się będą w zalecanym reżimie sanitarnym.✔️Placówka jest przygotowana do zajęć w mniejszej grupie. ✔️Usunięto z niej wszystkie zbędne rzeczy oraz wyposażono w środki do dezynfekcji rąk.Obiecujemy, że pomimo występujących niedogodności, dołożymy wszelkich starań Czytaj dalej... "Świetlica Środowiskowa „Przy ul. Freislera 4a” zaprasza!"

ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA WOJSKA POLSKIEGO ul. Freislera 4a czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 12:30- 18:30 Świetlica jest miejscem w którym dzieci i młodzież mogą rozwijać swoje umiejętności oraz zainteresowania poprzez uczestnictwo w rozmaitych zajęciach. Możesz u nas spędzić miło czas poza szkolny w towarzystwie rówieśników. Najważniejsze cele świetlicy: Zapewnienie opieki nad wychowankami w godzinach Czytaj dalej... "Godziny otwarcia"