Integracyjny Wrzesień 🤝🍂🍁🌞 pod takim hasłem będą upływać kolejne dni w naszej świetlicy. Podczas warsztatów: 👉 Lepiej się poznamy, 👉 Stworzymy atmosferę zaufania i bezpieczeństwa, 👉 Nauczymy się dobrej komunikacji, 👉 Rozwiniemy wyobraźnię i twórczą ekspresję ruchową, 👉 Odkryjemy własne możliwości, 👉 Wesoło i aktywnie spędzimy czas   Zajęcia w naszej świetlicy odbywają się od Czytaj dalej... "Integracyjny wrzesień"

Drodzy Rodzice i Dzieci! Rozpoczęliśmy dzisiaj zapisy na zajęcia w naszej świetlicy na rok szkolny 2021/2022. Zapisać dziecko można osobiście w naszej placówce ul. Kołłątaja 13, I piętro lub telefonicznie u wychowawcy: 732 023 266 Znajdziesz u nas: Wsparcie w rozwiązywaniu problemów i napotykanych trudności. Zajęcia tematyczne, które pozwolą rozwinąć zainteresowania i indywidualne zdolności. Pomoc Czytaj dalej... "Nowy rok szkolny"

Ostatni dzień 4️⃣ turnusu Bezpiecznych Wakacji z naszą świetlicą spędziliśmy na warsztatach w Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ, gdzie Pani Sylwia Kielusiak w niezwykły sposób wprowadziła dzieci w historię Łapaczy Snów.🕸 Jak na zakończenie przystało, było mnóstwo zabaw i tańców przy muzyce, malowanie twarzy oraz rozgrywki sportowe 🏃‍♂️🤸

Dzisiejsze spotkanie w Towarzystwie Przyjaciół Dzieci z Rzecznikiem Praw Dziecka działającym przy TPD Panią Barbara Kalisz oraz Bronisławą Garwol z koła cukrzycowego, przypomniało uczestnikom o Prawach i Obowiązkach Dzieci 🙋‍♂️💁‍♀️🙆🙎‍♀️ a także o właściwym odżywianiu. Na spotkaniu pojawił się również Prezes Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Kazimierz Sas, który życzył dzieciom udanej końcówki wakacji.

Intensywny czwartek 💫💥 Taki był nasz dzisiejszy dzień. 1️⃣ Rozpoczęliśmy od warsztatów w Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ gdzie pod okiem Pani Sylwii Kielusiak stworzyliśmy Wakacyjne plecaki 🎒 2️⃣ Następnie z prelekcją o bezpieczeństwie zjawiła się u nas Straż Miejska🚓, spotkanie poprowadziła Pani Izabela Adamczyk 3️⃣ "Wakacyjna Szczypta Sztuki" zaowocowała powstaniem portretów 🖼 oraz pocztówek 📮 Czytaj dalej... "Moc atrakcji w wakacje"

Dzisiejszy dzień był pełen wrażeń 🤩 Zjawili się u nas niezwykli goście z Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Nowym Sączu. Pod okiem wychowawców: Barbara Jędrzejczyk, Tomasz Gad oraz Instruktora fryzjerstwa Aneta Obrzud uczniowie klas 1 i 3 stworzyli niezwykle piękne i efektowne fryzury na głowach naszych podopiecznych. 👧👩‍🦰💇‍♂️💇🦰🦱 Serdecznie dziękujemy 🥰

Rozpoczęliśmy kolejny, 4️⃣ turnus Bezpiecznych Wakacji 🏖 w naszej placówce. W ramach Akademii Integracji 🫂 poznaliśmy się lepiej, ustaliliśmy zasady, które będą obowiązywać przez całe wakacje. Stworzyliśmy wspólny kontakt grupowy. Spędziliśmy aktywnie czas na świeżym powietrzu oraz radośnie przy muzyce.