Wakacje minęły szybko i intensywnie! Całe mnóstwo atrakcji czekało na nasze Helenkowe dzieciaki Całość wakacji była podzielona na 4 turnusy po 2 tygodnie. Na każdym nie brakowało rozrywki i emocji. W tym roku dzieci korzystały z zajęć poza świetlicą organizowanych przez sądecki MOSiR, Bibliotekę Publiczną, MOK oraz Kino Helios. Oprócz tego dzięki Stowarzyszeniu Inicjatyw Społecznych Czytaj dalej... "Wakacyjny zawrót głowy!"

W marcu sporo się działo. Przygotowania do świąt ruszyły pełną parą a nasze serdszka nie zostały obojętne wobec pomocy innym. Oddaliśmy ponad 100 kartek na ręce Dyrektora Sądeckiego Hospicjum, wsparliśmy fantem naszą koleżankę w walce z nowotworem oraz oddaliśmy kartki wielkanocne wykonane na warsztatach na kiermasz Radosnych Serc 🙂 Poza tym było jak zwykle radośnie Czytaj dalej... "Marzec na Helenie"

Kochani! Tak mi się już za Wami tęskni... A Wy potraficie sprawić mi taką ogromną radość! Z tęsknoty za zajęciami na świetlicy nasz kreatywna Kinga stworzyła przepiękną prezentacje ze zdjęć, które przesyłaliśmy sobie w czasie mojego urlopu, nauki szkolnej oraz obostrzeń pandemicznych, i wysłała ją poprzez Messenger <3 A w podzięce za ten piękny gest Czytaj dalej... "Wielkie i małe tęsknoty ❤"

Niestety, cały styczeń spotykaliśmy się tylko on-line 🙁 Sporo się działo na naszej stronie na Facebooku ( zapraszam serdecznie: https://www.facebook.com/swietlica.helena.1). Co między innymi było naszym udziałem? Po feriach zaczęliśmy tydzień dla babci i dziadka <3 24 stycznia był Dzień Środków Masowego Przekazu 26 stycznia Dzień Australii Podpowiedziałam Wam również jak radzić sobie z nauką zdalną Czytaj dalej... "Styczeń na Helenie"

Witam się z wszystkimi poferyjnie. Już czas na małe podsumowanie tego, co działo się na profilu naszej świetlicy na Facebooku. AKADEMIA INTEGRACJI: Postanowienia noworoczne Tańce integracyjne STREFA ZIMOWEJ KREATYWNOŚCI Śnieżki, śnieżynki i gwiazdki Chlapane obrazy AKADEMIA MŁODEGO PIÓRA: Twórczość podopiecznych ZIMOWA AKADEMIA SENSORYCZNA: Sztuczny śnieg ZIMOWY EKODIZAJN Organizery na biurko z rolek po papierze toaletowym Czytaj dalej... "Zdalne ferie ze Świetlicą Środowiskową „Helena”"