Skip to content

Zimowe szaleństwa przydworcowej ekipy.

Pierwszy tydzień feryjnych zajęć już za nami. Przez 5 dni zrobiliśmy tyle rzeczy, że ciężko będzie wszystko wyliczyć.

W poniedziałek, po zapoznaniu się i wspólnym ustaleniu i zapisaniu Zasad Świetlicowych graliśmy w różne gry, rozmawialiśmy oraz odbyliśmy spacer wzdłuż granic naszego osiedla.

We wtorek, rozmawialiśmy o bezpieczeństwie w czasie wyjść i zabaw na dworze. Omawialiśmy ptaki, które zimują w naszym kraju a gdy poszliśmy na spacer i zabawę do Parku Strzeleckiego sprawdzaliśmy swoją wiedzę na powyższe tematy.

W środę było jeszcze bardziej super - pojechaliśmy na Paścią Górę do Chełmca, gdzie na łonie przyrody stoczyliśmy bitwy na śnieżki, zbudowaliśmy bałwany i bawiliśmy się w znajdywanie i rozpoznawanie tropów zwierząt.

W czwartek, głównym tematem było światło i wszystko co się z nim wiąże. Powstały różne rysunki i najpiękniejsze z pięknych - lampiony ze słoików udekorowane kolorową solą.

W piątek, piąteczek, zaraz rano, pojechaliśmy do kina na film pt. Kot w butach, ostatnie życzenie. Po kinie poszliśmy na spacer z ciekawostkami historycznymi. Okazuje się, że na temat naszego miasta, mamy całkiem dużą wiedzę.

W weekend odpoczywamy i nabieramy sił na kolejne aktywności.

Do zobaczenia.

Ułatwienia dostępu