Skip to content

Czy to bajka, czy nie bajka…

We wtorek, 22 listopada, prawie setka młodych uczestników naszych zajęć, była gośćmi szacownej sądeckiej instytucji, jaką jest MOK czyli Miejski Ośrodek Kultury.

Powodem tak licznego pojawienia się dzieci na widowni, był spektakl pt. "O krasnoludkach i o Sierotce Marysi" w wykonaniu Grupy Teatralnej Cudoki - Szuroki. Przedstawienie powstało na motywach wszystkim chyba znanej książki autorstwa Marii Konopnickiej, a wyreżyserowała je Pani Małgorzata Stobierska.

Przez prawie godzinę, dzieciaki z szeroko otwartymi z zachwytu oczami, towarzyszyły Sierotce Marysi i innym bohaterom w ich przygodach, dawały wyraz oburzenia w obliczu nagannego zachowania Lisa Sadełko czy śmiały się do rozpuku z zawsze głodnego Krasnala Podziomka.

Zabawa była fantastyczna a przeżycia z tego magicznego popołudnia z pewnością na długo pozostaną w pamięci naszych podopiecznych.

Bardzo dziękujemy Miejskiemu Ośrodkowi Kultury za zaproszenie i zuchwale dodamy, że liczymy na kolejne takie akcje.

Ułatwienia dostępu