Skip to content

„Muzyka nie jedno ma imię”

Kochani!
Przed nami kolejne zajęcia z cyklu "Muzyka nie jedno ma imię"🎼🎻🎤🪕👩‍🎤
Już dzisiaj razem z Świetlica Środowiskowa Piątkowa będziecie mogli poznać sylwetkę wielkiego współczesnego kompozytora Krzysztofa Pendereckiego.

Świetlica Środowiskowa Biegonice pokaże, jak wykorzystać muzykę do relaksu .
Wraz ze Świetlica Środowiskowa Kaduk oraz Świetlica Środowiskową Helena będziecie mogli odbyć podróż po różnych gatunkach muzycznych, a co więcej sprawdzić, co mówi o was muzyka, której słuchacie!
Brzmi świetnie prawda?
Sprawdźcie sami!🤩
Opublikowano Kategorie Główna

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.