Skip to content

Skarby z domowej kuchni czyli wyklejanka spożywcza

W związku z przebywaniem w domu z powodu profilaktyki koronawirusa, dla wszystkich stęsknionych za plastycznymi zajęciami świetlicowymi, przestawiamy kolejną propozycję walczenia z nudą w Waszych domach i wykorzystania tego przymusowego wolnego czasu w sposób kreatywny.

Propozycją na dzisiejszy dzień jest wykonanie wyklejanki z… artykułów spożywczych!!! Z pewnością każdy z Was znajdzie je w kuchni. Im większa różnorodność materiałów, tym ciekawsze prace uda się Wam uzyskać. Polecamy głównie kasze, ryż, makarony, pieprz, liście laurowe itp. czyli artykuły suche. Zanim zaczniecie prace, upewnijcie się, że wybrane przez Was artykuły nie będą potrzebne domowej gospodyni!

Do wykonania pracy, oprócz artykułów spożywczych, potrzebny będzie klej i kartka. Sypkie artykuły spożywcze śmiało możecie łączyć z kuleczkami z bibuły, czy plasteliny. Inwencja należy do Was! Powyżej zdjęcia do inspiracji…