Skip to content

Eco-ludziki, czyli nadaj rupieciom drugie życie!!!

Spędzanie czasu w domu w związku z profilaktyką koronawirusa, wcale nie musi być nudne! Wystarczą tylko chęci i trochę wyobraźni.

Zatem odkładamy telefoniki, tableciki i komputerki i ruszamy na poszukiwania! Czego dokładnie szukamy? Rupieci. O tak, nie mylicie się – przyda się wszystko to, co było przeznaczone do wyrzucenia: rolki po papierze, butelki, słoiczki, puszki, nakrętki, patyczki, kubeczki, kartony po mleku… Dosłownie wszystko, z czego uda się Wam wykonać robota. W dodatku eco-robota z recyklingu!!!

Do jego wykonania przyda się taśma klejąca i kolorowy papier do dekoracji. Na koniec nadajcie Waszemu robotowi imię godne robota i wymyślcie, w jakich czynnościach mógłby wyręczyć człowieka. No proszę, prawdziwi z Was konstruktorzy!!!

Oprócz eko-robota śmiało możecie wykonać postać Pani Wiosny na uczczenie jej kalendarzowego przyjścia!!!