Skip to content

„Bezpieczne wakacje 2018” z Zespołem Świetlic Środowiskowych w Nowym Sączu

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w akcji "Bezpieczne wakacje 2018". Terminy zapisów i harmonogramy wyjść będą umieszczone w zakładkach poszczególnych świetlic.

Informacje o uczestniku zajęć w ramach akcji BEZPIECZNE WAKACJE 2018n

Opublikowano Kategorie Główna

O Szujskiego

Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" powstała z akcji Ziarnko Gorczycy w 2006 roku, organizatorami byli Prezydent Miasta Nowego Sącza, Starosta Nowosądecki, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół oraz Związek Sądeczan. Świetlica Środowiskowa "Szujskiego" mieści się na terenie osiedla "Szujskiego", w bloku numer 17, w pomieszczeniach dawnej kotłowni. Patronem osiedla jest Józef Szujski od nazwiska którego pochodzi nazwa świetlicy.